mgr PAULINA SIEDLIŃSKA tel: 663 794 772

psychoterapia bielsko

Bielsko-Biała, 11 Listopada 25/4

Jestem specjalistą psychologiem klinicznym, psychoterapeutą w trakcie szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w nurcie psychodynamicznym. Ukończyłam całościowe czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii, wypełniające standardy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, dające stosowne kwalifikacje do prowadzenia psychoterapii pod superwizją. Jestem także asystentem psychodramy Polskiego Instytutu Psychodramy.

Ukończyłam psychologię w Uniwersytetcie Jagiellońskim, w ramach Studium Pedagogicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskałam kwalifikacje pedagogiczne do pracy nauczycielskiej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam od 2003 roku prowadząc warsztaty i szkolenia, pracując jako psycholog m.in. w Podbeskidzkim Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Bielsku-Białej. W Ustrońskim Centrum Psychoterapii na Oddziałach Rehabilitacji Psychosomatycznej w ramach Prewencji Rentowej ZUS, Dziennym i Całodobowym Oddziale Leczenia Nerwic, Poradni Zdrowia Psychicznego prowadziłam psychoterapię indywidualną oraz grupową.

W ramach prywatnej praktyki zajmuję się psychoterapią indywidualną dorosłych a także pomocą i poradnictwem psychologicznym. Prowadzę szkolenia i warsztaty. Aktualnie w Poradni Zdrowia Psychicznego świadczę pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną, w Ośrodku Pomocy Dziecku i Rodzinie pracuje z młodzieżą.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Śląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów. Pozostaję w kontakcie szkoleniowym i superwizyjnym z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Lokalizacja:

Napisz do nas

Formularz kontaktowy:

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Gabinety psychologiczne " z siedzibą w Bielsku-Białej. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
strony internetowe Bielsko