mgr ALICJA KUNICKA tel: 509 788 933

psychoterapia bielsko

Bielsko-Biała, PLAC WOLNOŚCI 2, GABINET NR 2/4-5
e-mail: alicja.kunicka@psychologbielsko.org.pl

Jestem specjalistą psychologiem klinicznym, psychoterapeutą z certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (nr 109), trenerem treningu psychologicznego II stopnia PTP, asystentem psychodramy Polskiego Instytutu Psychodramy, choreoterapeutką.

Ukończyłam psychologię w Katolickim Uniwersytetcie Lubelskim. Jako psycholog i psychoterapeuta pracuję od 1992 roku. Mam bogate doświadczenie zawodowe w pracy z młodzieżą i dorosłymi w zarówno pracy indywidualnej jak i grupowej.

W latach 2008-2016 pracowałam w Ustrońskim Centrum Psychoterapii gdzie prowadziłam psychoterapię grupową w Oddziałach Dziennym i Całodobowym Leczenia Nerwic; psychoterapię indywidualną w Poradni Leczenia Nerwic.

Aktualnie pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego w Rybniku oraz prowadzę własny gabinet. W ramach prywatnej praktyki pomagam osobom dorosłym cierpiącym na zaburzenia nerwicowe i zaburzenia osobowości. Prowadzę psychoterapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym. Zajmuję się również pomocą i poradnictwem psychologicznym, prowadzę szkolenia i warsztaty.

Od kilku lat prowadzę superwizję indywidualną i grupową a od roku 2019 jako aplikant-superwizor przygotowuję się do uzyskania certyfikatu superwizora Polskiego Towarzystawa Psychologicznego.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Śląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów. Pozostaję w kontakcie szkoleniowym i superwizyjnym z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

 

Lokalizacja:

 

Napisz do nas

Formularz kontaktowy:

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Gabinety psychologiczne " z siedzibą w Bielsku-Białej. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
strony internetowe Bielsko